For konsulent

Dokumenter og teknisk informasjon

Her finner du som konsulent det materialet du trenger, for eksempel AMA-tekster, byggevaredeklarasjoner med mer. Søk ved hjelp av menyene over.

Kontaktinformasjon

Hvis det er noe du mangler eller lurer på, kan du kontakte din lokale distriktsselger

Magnus Lövkvist

994 96 442

magnus.lovkvist@ctc.no

Ansvarlig for følgende områder

Salgssjef, Markedssjef

Torleif Brekke

994 96 441

torleif.brekke@ctc.no

Ansvarlig for følgende områder

Fabrikksjef

Svein Finstad

994 96 447

svein.finstad@ctc.no

Ansvarlig for følgende områder

Varmtvann og varme, dimensjonering av varmtvann for større bygg

Christian Bjørklund

994 96 462

christian.bjorklund@ctc.no

Ansvarlig for følgende områder

Varmepumper, dimensjonering av varmeanlegg for bolig, industri og næring

Frode Petterson

994 96 463

frode.petterson@ctc.no

Ansvarlig for følgende områder

Elektrokjeler, dimensjonering av varmeanlegg for bolig, industri og næring, solvarmeanlegg

Kevin Melvold Fjeld

994 96 461

kevin.fjeld@ctc.no

Ansvarlig for følgende områder

Dimensjonering av varme og varmtvann for bolig, industri og næring, teknisk tegning og dokumentasjon, markedsføring og annonsering

Henrik Timenes

994 96 464

henrik.timenes@ctc.no

Ansvarlig for følgende områder

Distriktsansvarlig Aust–Agder, Vest–Agder og Rogaland

Morten Aaserud

994 96 443

morten.aaserud@ctc.no

Ansvarlig for følgende områder

Distriktsansvarlig Hedmark, Oppland, Buskerud, Telemark og Vestfold

Erik Nilsen

900 55 278

erik.nilsen@ctc.no

Ansvarlig for følgende områder

Distriktsansvarlig Hordaland, Sogn og Fjordane og Møre og Romsdal

Jonathan Johannes

958 91 746

jonathan.johannes@ctc.no

Ansvarlig for følgende områder

Distriktsansvarlig Oslo-Akershus og Østfold

CTC Select

Dimensjoneringsprogram

CTC Select – dimensjoneringsprogrammet som kommer med forslag til riktig varmepumpe.

Type brosjyre Antall
CTC EcoZenith i350
CTC GS 6-8
CTC GSi

Send brosjyrene hit